O mnie - Przewodnik po Dreźnie

Idź do spisu treści

Menu główne:

O mnie

Dzień dobry.

Nazywam się Julita Szerer (Czechowicz) i mam jedną „małą przypadłość”. Lubię spełniać swoje marzenia! Już jako dziecko chciałam zostać pilotem wycieczek zagranicznych,  dziś może nie jeżdżę po świecie, ale wyspecjalizowałam się w historii i kulturze Saksonii. Od lat oprowadzam grupy i gości indywidualnych po Dreźnie i jego okolicach, jednocześnie łącząc swoją pasję i zainteresowania z pracą. Każdy dzień i każda grupa to dla mnie wyzwanie, ciekawe doświadczenie, a najpiękniejszym komplementem i potwierdzeniem mojej pracy jest zadowolenie moich gości.


Inni o mnie:

„Julita od kilku lat mieszka w Dreźnie, co sprawia, że zna doskonale miasto i jego okolicę. Bardzo szybko łapie świetny kontakt z grupą, i co ważne, dostosowuje opowieść o mieście do zainteresowań grupy. Mocną stroną Julity jest fakt, że potrafi zgrabnie połączyć przekazanie najważniejszych faktów historycznych z wieloma ciekawostkami z codziennego życia.”

Krzysztof, Aventure Planet, Poznań


„Magia Drezna o każdej porze roku przedstawiona przez przewodniczkę Julitę urzeka naszych turystów. Pasją oprowadzania zaraża wszystkich, którzy będąc wiosną chętnie wracają do tego pięknego miasta zimą. Zdecydowanie polecam! Zawsze!"

Eliza, Oświata Travel, Opole


"Gdyby oprócz międzynarodowych jednostek miar w biurze w Sevres trzeba było umieścić idealny wzorzec przewodnika - Julita doskonale nadawałaby się tam. Bo nie tylko posiada ogromną wiedzę na temat Drezna i okolic, ale także potrafi ją przekazać zainteresowanym w bardzo ciekawy sposób. Zamiast zwykłego opowiadania o tym, co widać w tle lub za szybą, dostajemy pełne humoru historie i ciekawostki, które na długo zostają nam w pamięci. Dzięki temu człowiek jeszcze bardziej może się dać ponieść atmosferze tego naprawdę uroczego miasta i regionu. Jeśli wszyscy przewodnicy byliby właśnie tacy, jak Julita, życie zwiedzających byłoby znacznie łatwiejsze."

Bartosz Król, dziennikarz magazynu "W Podróży"


"Najlepszy wybór w Dreźnie" :)

Mateusz, Bis-Pol, Kraków

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego